ТОП 10 еко-принципів

Українська Макулатурна Компанія створила для Вас «10 еко-принципів». Як зробити своє життя, та життя інших кращим.

Принципи, тому що у кожної людини є моральні принципи, цінності які вона не порушує. Оскільки УМК займається збиранням вторинної сировини, таким чином підтримуючи екологію, звідси – «Еко». Число «10» – це не межа. Ми сподіваємось на Вашу підтримку та користь цих принципів для кожної людини. Слідкуйте за нами в соціальних мережах, адже число 10 буде тільки збільшуватись =)

10 еко-принципів

 1. Думайте екологічно

Річ не лише про сміття, що Ви залишаєте по собі. А також продукти, що Ви споживаєте. Принципом може стати використовувати екологічно чисті продукти: косметика, що не тестується на тваринах; тара, що підлягає переробленню. Це може стати не тільки принципом, а і стилем Вашого життя.

2. Любіть своє місто, як власну домівку

Кожен з нас турбується про свою домівку, забуваючи, що ми не можемо жити в замкненому просторі.  Тільки уявіть собі, який безмежний світ. І все це, наша з Вами домівка. Скористайтесь гарною порадою видатної людини М. Ганді «Хочеш змінити світ – почни з себе». Що ми можемо зробити? А почати можна з сортування сміття. Як саме, читайте в попередніх статтях.

3. Любіть вуличних тваринок, як власного кота

Любіть тваринок, навіть якщо у Вас не має кота чи інших тваринок. Хоч раз у житті, спробуйте! Адже серце людини пом’якшується при такому невинному та безпосередньому оточенні =)

На цю тему ми маємо цікаву статтю: http://umktrade.com.ua/zahyschajte-tvarynnyj-svit/

4. Поважайте природу, обирайте еко-торбу

Що то значить?
Підтверджені фати, що пластик та поліетилен шкодить природі, Ви можете переглянути у статті http://umktrade.com.ua/polietylenovi-pakety-zavdayut-serjoznoji-shkody-ekolohiji/, змінюйте систему – обирайте еко-торбу. Це не тільки екологічно, а ще й стильно.

5. Подаруйте старим речам «друге життя»

Багатьом старим речам можна подарувати «друге життя», варто тільки увімкнути фантазію.

6. Долучайтеся до благоустроїв міста

В кожному місті проводяться благоустрої – іншими словами «суботники».
По перше – коли збирається однодумці, це підвищує ентузіазм.
По друге – Ваш настрій підскоче до максимальної шкали.
По третє – Ви принесете величезну користь природі. А для того, що сміття доносили до призначених пунктів, радимо долучатися до еко- проектів.

7. Підтримуйте та створюйте проекти для власного міста

Що мається на увазі? Проекти – що змінюють твоє мислення та ставлення. Через нові знайомства, благородні справи.

8. Гуляйте та пізнавайте

Гуляйте пішки містом та знаходьте нові знайомства, дізнавайтеся нового. Вивчайте своє місто, історію міста та історії людей. Адже життя не стоїть на місті. https://discover.ck.ua/

9. Змінюй звички

Замініть шкідливі звички на корисні. Відмовтесь від паління та алкоголю. Перейдіть на більш здорову їжу та не забувайте про рух. «Рух – то життя» чудові слова Арестотеля.  Якщо людина статична – чи не значить це те, що вона не жива? Живіть змінюючи шкідливе на корисне та живіть на повну!

10. Та не забувайте – будьте в гармонії з природою

Оберігаючи природу Ви спасаєте не лише ліс, тварин, рослин та воду – Ви зберігаєте життя для себе та Ваших нащадків. Почніть сортувати сміття сьогодні заради щасливого та чистого життя завтра!

Діліться своїми ідеями  та принципами з іншими. Слідкуйте за нами в соціальній мережі Facebook.

Будь в гармонії з природою разом з УМК!

Всі фото взято з Інтернету. Права належать авторам фото.