10 щоденних речей, які можна зробити ЕКО

 

Щодня ми користуємось десятками різних речей і засобів, які створюють наш побут і звички. Проте чи можна зробити цей побут екологічним? Відповідь – так, і дуже просто! А саме як – читайте у цій статті!

Отже для багатьох щоденних речей є екологічно-чисті альтернативи. Ми підібрали для Вас найкорисніші та найпростіші у заміні речі.

Багаторазові сумки для покупок

3. Reusable grocery bags

Так-так, ми вже дуже багато разів наголошували на причини і необхідність відмовитись від пластикових пакетів. Проте ми не втомимось і повторимо знову – багаторазові сумки для продуктів і речей набагато зручніші, екологічніші та якісніші за будь-який пакет.

Багаторазові аккумулятори

Картинки по запросу аккумуляторы AA

Батареї складаються з різних хімічних речовин, деякі з яких є надзвичайно токсичними та можуть спричинити забруднення грунту та води. Більшість з нас знають, що батареї в Україні не переробляють. А акумулятори вирішують цю проблему, заощаджуючи гроші та простір.

Багаторазова пляшка для води

6. A great reusable water bottle

Незважаючи на те, що існують програми з переробки відходів, 91% пляшок для води, які ми використовуємо щороку, потрапляють на смітник. Світ використовує близько мільйона пляшок за хвилину. Тому візьміть з дому пляшку з охолодженною водою, а на роботі втановіть куллери для води. Це дає можливість зменшити кількість відходів до 0, бо полікарбонатні бутлі для води в офісах багаторазові.

Біомішки для сміття

8. Biodegradable trash bags

Ці сміттєві пакети складаються на 100%, з пластику що розкладається та відповідають вимогам муніципальних програм компостування. Вони звізно дорожчі, але за екологію потрібно платити!

Твердий шампунь та кондиціонер

15. Shampoo, conditioner, and lotion

Більш ніж 80 мільярдів пластикових пляшок від шампуню та кондиціонера викидаються по всьому світу щорічно. Саме тому необхідно знайти виробника твердого шампуню і кондиціонеру вже зараз! Такий шампунь зручний в користуванні, він не потребує пакування взагалі, а також він зручний для подорожей!

Таймер для душу

19. A shower timer

Цей таймер для душу допомагає вам постійно стежити за тим, як довго ви витрачаєте зону під водопровідну воду. Це може допомогти вам контролювати себе, тому, якщо ваша мета – зменшити витрати води та нагрівання, у вас є простий спосіб налаштувати його.

Світлодіодні лампи

24. LED light bulbs

Світлодіоні лампи на 80% більш ефективні, ніж традиційні методи освітлення. Чому так? 95% енергії світлодіодів перетворюється на світло, і лише 5% витрачається як тепло. Вони також використовують набагато менше енергії, що зменшує супутні викиди парникових газів та використання зайвої енергії.

Електронна книга

26. An e-reader

Хоча відчуття чудової м’якої обкладинки в руці задовольняє саме по собі, у Вас є можливість скоротити виробничий цикл. Якщо ви не є постійним користувачем публічної бібліотеки або не колекціонуєте  електронна книга може допомогти зменшити викид вуглецю.

Багаторазові непластикові контейнери для приготування їжі

29. Reusable non-plastic meal prep containers

Скляні лотки для їжі зараз не менш якісні, ніж пластикові. Вони витримують мікрохвильвку, морозильник та посудомийну машину. А екологічно вони значно чистіше та приємніші візуально!

Ставайте екологічними разом з УМК!

Всі фото продукції взято з мережі Інтернет і права на неї належать авторам та розробникам промислових зразків.