Головний трейдер вторсировини України

 

Українська Макулатурна Компанія працює по всій території України.

У нас є договірні зобов’язання на ринку переробки відходів, які гарантують відпуск та ціноутворення вторсировини, а також регулярні замовлення від підприємств-переробників. Саме тому ми завжди знаходимо можливість для переробки будь-якого об’єму макулатури, пластику, скла тощо.

Команда Української Макулатурної Компанії

У нас є спеціалізована комерційна команда, яка зорієнтує Вас у наших цінах, організує транспортування товару та гарантує своєчасну оплату. За якісне транспортування та своєчасний збір вторинної сировини від постачальників відповідає професійна команда логістичного відділу, що допоможе Вам з організацією доставки Вашого товару до нас. Також менеджери УМК видають підтвердження покупки разом з документацією відповідно до чинного законодавства України та вимог кінцевого споживача ринку.

Як ми працюємо?

Якщо Ви новий постачальник, наші менеджери з задоволенням відвідають Вас, щоб обговорити ваші можливості. Українська Макулатурна Компанія надзвичайно піклується про якість продукції і тому ми перевіряємо зразки продукції від кожного нового постачальника на відповідність нашому рівню якості.

Коли матеріал буде перевірено на відповідність стандарту якості та доставлено на наш склад, ми перевіряємо вагу отриманої вторсировини. Далі після отримання Вашого рахунку-фактури Ви отримуєте сплату безпосередньо на банківський рахунок.

Менеджери Української Макулатурної Компанії будуть тримати контакт з Вами протягом всієї співпраці та контролювати кожен етап від першої зустрічі до оплати рахунків. Ми готові консультувати Вас відносно кожного кроку та допомогти Вам у будь-який час.

Наші цінності

Майбутнє – це важлива складова для будь-кого з нас і дбати про нього варто вже сьогодні.

Завдання Української Макулатурної Компанії зберегти такий важливий на сьогоднішній день екологічний баланс нашого довкілля. Вже минув той рубіж, коли до ресурсів і забрудненості планети можна було ставитись з байдужістю.

Приймаючи участь у місцевих та всеукраїнських екологічних акціях УМК поширює екологічний спосіб життя та сортування сміття не лише у комерційному сегменті, а й у домашніх господарствах. Зменшити кількість неорганічних відходів у природі України, покращити екологічну ситуацію у містах та селах, зменшити об’єм звалиш та екологічний слід – головна суспільна ціль діяльності Української Макулатурної Компанії.