Підсумки 2018 року від Української Макулатурної Компанії

Цей рік приходить до кінця і ми хотіли б сказати про все, що було зроблено Українською Макулатурною Компанією в цьому році!

Робота з екосвідомістю українців

Цього року ми опублікувати сотні постів у соцмережах і десятки статей аби допомогти українцям зрозуміти масштаб трагедії для України.

Також ми в цьому році продовжили встановлення сіток для пляшок і контейнерів для роздільного збору сміття у Черкасах і Черкаській області.

Допомога соціально-екологічним проектам

В цьому році ми співпрацювали з проектом Шкільна Майстерня Сталого Розвитку. Ця організація підтримує та розповідає про цілі сталого розвитку, що

поставленні Організацією Об’єднаних Націй. Більше про цілі сталого розвитку можна дізнатись з сайту ООН або прочитати у нашій статті на цю тему.

Трейдерська діяльність

В цьому році УМК стали першим офіційним трейдером вторсировини в Україні.  Завдяки цьому компанія підвищила ефективність і змогла більше приділити уваги вторинній сировині в кожному куточку України.

І ми не плануємо зупинятися на досягнутому!  Тож з новими цілями УМК прямує у Новий Рік сповнений взлетів і нових горизонтів.

Вітаємо з прийдешніми новорічними святами!

Щиро Ваші, Українська Макулатурна Компанія.