ТОП 7 лайфхаків, як подарувати друге життя старим речам

Кожен хоч раз чув про основні принципи сучасного свідомого екологічного життя – reuse, recycle, reduce. Проте що вони значать, та як досягти цих трьох R знають не всі. Сьогодні ми розповімо Вам про це, а саме про принцип «Reuse» – повторне використання, а в нашій статті «друге життя».

Reuse, recycle, reduce. Що означають ці слова?

Reuse – повторне використання

Recycle – переробка

Reduce – зменшити

У більшості країн світу ці три слова, як правила життя. Адже дотримуючись цих правил, ми створюємо гарні умови для підростаючих поколінь.

Принцип Reuse

Даруючи  друге життя старим речам, Вам не треба витрачатись, щоб купити нові речі. Ви просто можете створити нове, адже «Нове, це добре забуте старе». По цьому принципу більшість речей, що здаються нам новітніми, вже були придумані та просто вдосконалені =)

Сподіваємось, що стаття надихне Вас на створення чогось креативного та дуже цікавого. Вам тільки треба перебрати свої речі та вигадати нове застосування старим пережиткам.

Ідеї повторного використання

На гачку

«Бабусині» столові прилади (не срібні, а алюмінієві або з нержавіючої сталі) використовувати за столом мало хто захоче.  А от у вигляді гачків або вішалок для бус, аксесуарів чи одягу вони виглядають чудово!

Органайзер для келихів

Організувати барний куточок на кухні можна за допомогою старих граблів. Дорогі алкогольні напої ставити на них не рекомендуємо, а келихи можете сміливо їм довірити.

Із драбини – в стелажі

Дерев’яна драбина, яку і викинути шкода, і використовувати неможливо, відмінно впишеться в інтер’єр ванної кімнати, якщо зовсім небагато її облагородити. Пофарбувати, зі старити, обладнати полками. Тепер для всіх рушників, халатів і інших ванних аксесуарів місце знайдеться. Якщо розміри ванни не дозволяють, таку розкіш поставте в кімнату з більшими габаритами – виконуватиме роль стелажа.

Один ящик, два ящика

Один ящик – це готова тумбочка, два – мініатюрний столик, ну а чотири ящики – повноцінний журнальний стіл з місцем для зберігання. І взагалі, дерев’яні ящики – унікальний матеріал, з яким можна знайти не одне застосування в інтер’єрі.

Присісти на доріжку

Присісти на доріжку – російська традиція, яка до валізи-крісла має саме пряме відношення. Клопоту з його виготовленням небагато. Інвестицій – шматок поролону і тканину для оббивки. Дно ущільнити фанерою.

Шина-пуф

Стара шина – це як мінімум новий пуф. І клопоту трохи – посадити на клей по колу мотузку. Сидушка у пуфа формується з листа фанери товщиною 4-5 мм. Для естетичності і довговічності готовий пуф покрийте лаком.

Повторне використання речей дійсно дозволяє зменшити кількість відходів. А також таким чином Ви отримуєте корисні і потрібні речі нічого не доплачуючи!

Чайні квіти

Якщо маєте старі чашки чи коробки з-під чаю, то самий час озеленити підвіконня. Вазочки можна робити із самих несподіваних речей: чашка, пляшка, чайник, глечик, банка з-під чаю чи кави, старі чоботи, та навіть лампочка, головне фантазія та бажання.

Зменшуйте кількість відходів разом з УМК та поширюйте цю статтю у соціальних мережах!

Фото і ідеї взяті з Інтернету, права належать авторам.